Niezwykłe odkrycie w oczyszczaniu

Data publikacji: 27 Czerwiec 2017

Detoksykacja nie była dla mnie nowością, od zawsze co jakiś czas stosowałam rozmaite kuracje oczyszczające organizm z rozmaitych toksyn. Od jakiegoś czasu korzystałam również z dobrodziejstw i detoksykacyjnych właściwości preparatów Joalis. Stosowałam w dłuższym okresie czasu kilka kuracji oczyszczających.

Podczas ostatniej wizyty dowiedziałam się, że mój organizm jest obciążony biogennymi związkami soli. Staram się nie jadać zbyt wiele produktów zawierających sól . Okazało się jednak, że sól używana w kuchni to nie jedyne źródło soli w organizmie. Dowiedziałam się, że w organizmie praktycznie nieustannie powstaje wiele kwasów, m.in. kwas solny w żołądku, kwas mlekowy w mięśniach czy kwas moczowy jako metabolit białka. Aby organizm sprawnie funkcjonował muszą być one neutralizowane, a podczas tego procesu chemicznego powstają biogenne związki soli. Niestety, im człowiek starszy, tym związków soli w organizmie pojawia się więcej. Mogą one powodować sztywność tkanek, uszkadzają naczynia krwionośne, gromadzą się nawet w mózgu, skórze.

Jako antidotum na moje problemy otrzymałam preparat Biosalz, Streson oraz inne pasujące do obciążeń znajdujących się w moim organizmie.

Czekam na kolejne efekty.

Daria, 45 lat