Czy możliwe jest pozbycie się alergii?

Data publikacji: 12 Luty 2016

Szanowni Państwo, jestem 40-letnią kobietą, która od roku jest pod opieką konsultanta metody oczyszczania organizmu. Kuracja ma za zadanie skutecznie wyczyścić organizm człowieka z zalegających toksyn, jakie wprowadzone zostały z powietrza, pożywienia, poprzez ukąszenia, wdychanie szkodliwych substancji.
Bardzo ważnym aspektem zrozumienia znaczenia detoksykacji jest teza, że patrząc na ten aspekt z bazy homotoksykologii, to zdecydowana większość chorób występuje u ludzi w wyniku działania toksyn. Jednym słowem: rodzaj choroby i jego przebieg zależy od toksyn, jakie znalazły się wewnątrz naszych organizmów. Dlatego ważna jest świadomość tej płaszczyzny prawidłowego funkcjonowania ludzi.
Organizm oczywiście sam próbuje się oczyścić poprzez kaszel, pocenie się, ale najczęściej przy kontynuacji złych nawyków, organizm broni się poprzez odkładanie trucizny w tkance łącznej, skórze, włosach itp. To samoobrona, która ma na dłuższą metę fatalne skutki dla zdrowia człowieka. Bo jeśli i na tym etapie nie zostanie włączone oczyszczanie – pojawiają się również stadia zaburzeń międzykomórkowych, z nowotworem włącznie. Poprzedzającymi etapami są np. astma, alergia.
Jestem przypadkiem osoby, która mimo średniego wieku nabawiła się szeregu alergii, które w znacznym stopniu zaczęły wpływać na brak płynnego funkcjonowania na dotychczasowych zasadach. Zaburzenia w oddychaniu, trawieniu, wyglądu. Padłam ofiarą samozatrucia organizmu.
Roczna kuracja w której były między innymi takie preparaty oczyszczające jak: Cranium, Antimetal, Analerg, Respidren, Gastex, Liverdren, Hepar, Lymfatex, Gli-glu pomogła uporać się z większością dolegliwości, a proces nadal kontynuuję. W moim przypadku będzie on trwał do całkowitego odtrucia, a następnie będę poddawała się kuracjom prewencyjnym.

Anna