Detoksykacja organizmu metodą na wspomaganie ciała

Data publikacji: 18 Wrzesień 2015

O toksynach i ich negatywnym wpływie na życie codzienne człowieka słyszałem już w gimnazjum i trudno żeby było inaczej skoro bardzo dbam o swoje zdrowie, chodzę od małolata na treningi, sporo pływam. Bardzo uważam też na dietę, ograniczam węglowodany, skupiam się na zdrowym odżywianiu. Niestety pochodzę z rodziny, gdzie nieustannie palono papierosy – oczywiście również przy dzieciach. Oraz smażono na starym, zlewanym na następny raz oleju. Miałem świadomość, że to nie zaprowadzi mnie do niczego dobrego, ale będąc uczniem nie sposób zarządzać domem rodziców.
Po technikum poszedłem do pracy i już w pierwszy budżet plan wpisałem detoksykację i suplementy diety Joalis. Oczywiście konsultant kuracji wg Josefa Jonaša od razu stwierdził u mnie dużo toksyn z grupy metali oraz spore obciążenie płuc. Z tego też powodu miałem gorsze wyniki w sporcie i mimo zdwojonych wysiłków nie udało mi się zająć sportem wyczynowo.
Polecam oczyszczanie organizmu z toksyn! Jestem młodym facetem i nie mam pojęcia, jak bym dotrwał dajmy na to do 50-tki bez takiego wspomagania swojego organizmu. Dbajmy o siebie!

Informacja od konsultanta: Klient zażywał przez 2 miesiące preparat oczyszczający Respidren, Minddren, Antimetal, Lymfatex, a w chwili obecnej przyjmuje kolejną dwumiesięczną kurację oczyszczającą: Urinodren, Streson, Nodegen oraz Evidren